fbpx

Chirurgia Estetyczna Poznań

Instagram

Zabiegi na usta

Powiększanie ust i korygowanie kształtu ust

za pomocą kwasu hialuronowego!

Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę kwasu hialuronowego – wypełniacza, którego zadaniem jest korekta kształtu i powiększenie ust. Zabieg wymaga od lekarza zarówno precyzji, jak i zachowania proporcji.

DO KOŃCA LUTEGO PROMOCJA JUVÉDERM®
(PREMIUM KWAS HIALURONOWY)

0,5 ML tylko 550 ZŁ
1 ML tylko 1099 ZŁ
2 ML tylko 2099 ZŁ

Subtelny zabieg na usta może zużyć mniej preparatu np. 0,5 ml – czyli w promocji tylko 550 zł!!!

 

Dlaczego jeszcze warto ten zabieg wykonać w naszej klinice?

Modelowanie kształtu, wypełnienie i nawilżanie ust wykonujemy najlepszą na rynku marką wypełniaczy JUVÉDERM®, stosowanej w najlepszych klinikach medycyny estetycznej na świecie! Bezpieczną, sprawdzoną i dającą rewelacyjny efekt! Bo jakość jest niezwykle ważna!
U nas zabiegi wykonują tylko doświadczeni, wysoko wykwalifikowani lekarze medycyny estetycznej, którzy dbają o Twoje bezpieczeństwo i piękny efekt, znają anatomię i produkty, biorą odpowiedzialność za Twoje zadowolenie i zdrowie.
Zalecamy subtelną korektę i wypełnienie ust na początku mniejsza ilością preparatu, bo zawsze możesz potem jeszcze zwiększyć efekt!
 Po zabiegu oprócz efektu powiększenia ust i korekty ich kształtu, uzyskujemy głębokie nawilżenie warg, co wpływa na wizualny całościowy efekt końcowy zabiegu i redukuje pękanie czy łuszczenie się warg.

Zapiszcie się już teraz do naszych lekarzy medycyny estetycznej i nadajcie swoim ustom symetrii oraz pełnego kształtu i blasku!
REJESTRACJA tel. 692 257 900

 

Efekt

Po zabiegu oprócz efektu powiększenia ust i korekty ich kształtu, uzyskujemy głębokie nawilżenie. Delikatna skóra warg staje się napięta i mniej wysuszona, co wpływa na wizualny całościowy efekt końcowy zabiegu.

 

Przed i po zabiegu

WSKAZANIA

Głównymi wskazaniami do zabiegów wolumetrycznych w obrębie ust są: chęć korekty kształtu ust oraz ich konturu ze względu na asymetrię oraz chęć uwydatnienia/powiększenia ust ze względów estetycznych.

PRZECIWWSKAZANIA

Do głównych przeciwwskazań należy zaliczyć ciążę i okres karmienia piersią, jak również opryszczkę i inne zmiany o charakterze zapalnym lub uszkodzenia w okolicach ust. Zabiegów wolumetrycznych w obrębie ust nie powinno się wykonywać u osób cierpiących na choroby nowotworowe, choroby autoimmunologiczne oraz z nieuregulowaną cukrzycą.

DZIAŁANIE I BEZPIECZEŃSTWO ZABIEGU

Zabieg wykonywany jest przez wykwalifikowanego i doświadczonego lekarza, który dba o bezpieczeństwo i higienę. Kwas hialuronowy używany do ostrzykiwań jest preparatem naturalnym i tym samym nie powoduje reakcji alergicznych.

Najczęściej stosowane w zabiegu powiększania i nawilżania ust to preparaty marki Juvaderm – wiodącej na świecie marki kwasu hialuronowego!!!

CO SIĘ DZIEJE PODCZAS ZABIEGU

Lekarz wstrzykuje w dokładnie określone miejsca preparat zawierający kwas hialuronowy oraz znieczulenie – dzięki temu zabieg jest właściwie bezbolesny.

 

WYMAGANE BADANIA/ ZALECENIA PRZED ZABIEGIEM

Przed zabiegiem lekarz przepowadza wnikliwy wywiad w celu wykluczenia przeciwskazań do zabiegu. Określa się również oczekiwania pacjenta co do stopnia powiększenia ust.

ZALECENIA PO ZABIEGU

Po zabiegu należy pić dużo wody. Przez 24 godziny po powiększaniu ust nie należy dotykać miejsc nakłuć, jeść gorących potraw oraz całować się. Przez kilka dni należy zaprzestać z intensywnego wysiłku fizycznego, korzystania z sauny, solarium lub kriokomory.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Około 15 – 30 min sam zabieg.

Około 20 min dodatkowe znieczulenie przed zabiegiem.

OKOLICE CIAŁA KTÓRE MOGĄ BYĆ OBJĘTE ZABIEGIEM

  • Usta
  • Krawędzie ust
  • Partie ust

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ

? 692 257 900
? kontakt@chirurgiapoznanska.pl
KLINIKA, POZNAŃ, ul. Druskienicka 17
GOOGLE MAPS:
https://g.page/chirurgiaestetyczna?gm

Ceny ustalane po konsultacji z lekarzem. Pierwsza konsultacja 100 zł odliczana od ceny zabiegu. Zobacz cennik