fbpx

Chirurgia Estetyczna Poznań

Instagram

Mezoterapia igłowa

MEZOTERAPIA IGŁOWA NA TWARZ, DEKOLT I NA CIAŁO

Jest to zabieg polegający na nakłuwaniu cienką igłą różnych okolic ciała oraz wprowadzaniu za jej pomocą koktajli, w których skład wchodzą minerały, witaminy, kwasy nukleinowe, cząsteczki biostymulujące oraz czynniki wzrostu. Do iniekcji wykorzystywany jest również kwas hialuronowy. Są to preparaty lecznicze o działaniu wzmacniającym, odbudowującym, stymulującym skórę oraz wspomagającym spalanie tkanki tłuszczowej.

 

Efekt

Już po wykonaniu jednego zabiegu można zauważyć, że skóra nabiera blasku, jest wyraźnie odmłodzona i odświeżona. Najwięcej korzyści jednak daje seria zabiegów po których skóra staje się bardziej gładka i napięta, a drobne zmarszczki ulegają znacznemu spłyceniu. Dzięki zabiegowi lipolizy iniekcyjnej można skutecznie wymodelować sylwetkę, gdyż koktajle stosowane do nakłuć okolic brzucha, ud czy pośladków skutecznie wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej.

Wsakazania

Zabieg ten jest skierowany zarówno do osób młodych, które mają drobne zmarszczki, jak i osób starszych chcących poprawić ogólny stan swojej skóry lub wymodelować swoją sylwetkę za pomocą mało inwazyjnych metod medycyny estetycznej.

PRZECIWWSKAZANIA

Do głównych przeciwwskazań należą: ciąża, ostre stany zapalne skóry, wirusowe choroby skóry takie jak opryszczka, nieuregulowana cukrzyca, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych.

DZIAŁANIE I BEZPIECZEŃSTWO ZABIEGU

Zabieg jest całkowicie bezpieczny, gdyż jest wykonywany przez wykwalifikowanego i doświadczonego lekarza. Iniekcja jest wykonywana za pomocą narzędzi jednorazowych oraz z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa w sterylnych warunkach.

CO SIĘ DZIEJE PODCZAS ZABIEGU

Przed zabiegiem lekarz dokładnie określa oraz dezynfekuje okolicę objętą zabiegiem. Na skórę pola zabiegowego nakłada się preparat znieczulający aby do minimum ograniczyć nieprzyjemne odczucia. Jak tylko znieczulenie zadziała lekarz dokonuje nakłuć. W miejscach iniekcji mogą powstać zaczerwienienia i drobne grudki, jednak po 2,3 dniach ulegają wchłonięciu i znikają.

WYMAGANE BADANIA / ZALECENIA PRZED ZABIEGIEM

Lekarz dokonuje wywiadu z pacjentem w celu wykluczenia wszelkich przeciwwskazań oraz doboru preparatu. Nie jest konieczne wykonywanie badań laboratoryjnych.

ZALECENIA PO ZABIEGU

Bezpośrednio po zabiegu nie należy nakładać makijażu ani wystawiać skóry na działanie promieni słonecznych.

Czas trwania zabiegu

około 60 – 90 minut

OKOLICE CIAŁA KTÓRE MOGĄ BYĆ OBJĘTE ZABIEGIEM

  • okolice oka
  • szyja
  • dekolt
  • twarz
  • ciało

Zabiegi i ceny

Głęboka Mezoterapia preparatem Juvaderm Volite - Szyja (1 ml)
1500 zł
Głęboka Mezoterapia preparatem Juvaderm Volite - Twarz (2 ml)
2000 zł
Głęboka Mezoterapia preparatem Juvaderm Volite - Dłonie (2ml)
2000 zł
Głęboka Mezoterapia preparatem Juvaderm Volite - Szyja i Twarz (3 ml)
3000 zł
Mezoterapia Jalupro
TERAZ 550 zł zamiast 750 zł/zabieg
Mezoterapia jedna okolica np. twarz, dekolt, szyja (w zależności od dobranego produktu)
od 300 zł
Mezoterapia osoczem bogatopłykowym - pojedynczy zabieg (1 probówka)
650 zł
Mezoterapia osoczem bogatopłykowym - pojedynczy zabieg (2 probówki)
800 zł
Mezoterapia - Linerase - kolagen - 3 okolice
1 000 zł
Ujędrnianie skóry RRS HA Strimatrix
400 zł/zabieg
Lift Booster
1000 zł
Ceny ustalane po konsultacji z lekarzem. Zobacz cennik