fbpx

Chirurgia Estetyczna Poznań

Instagram

Blog

ZABIEGI LASEREM FRAKCYJNYM CO2

Teraz jest najlepszy czas na bezpieczne i skuteczne zabiegi laserem! Laser ma wiele rewelacyjnych zastosowań w medycynie estetycznej! Pozbądź się blizn, zredukuj rozstępy, zrób resurfacing, czyli odmłódź i wygładź ze zmarszczek swoją twarz, pozbądź się nieestetycznych pieprzyków na skórze, czy zredukuj przebarwienia!

Czytaj więcej

Wasze TOP 10 bestsellerowych zabiegów! Sprawdź>>

Zadbana, gładka, rozświetlona, jędrna, uniesiona skóra, sylwetka, ciało bez defektów, problemów… Codziennie pomagamy poczuć się piękniej, rozwiązać różne dolegliwości skórne, zadbać o wygląd i zatrzymać proces starzenia się skóry a nawet cofnąć czas o parę lat! Jakie zabiegi medycyny estetycznej najczęściej wybieracie w naszej klinice? Sprawdźcie >>

Czytaj więcej

OTWARTY DZIEŃ GINEKOLOGII ESTETYCZNEJ

Zapraszamy 8 listopada na otwarty wykład pt. „Wewnętrzne piękno” oraz bezpłatne konsultacje i badania z Panią doktor ginekologii Anną Paczkowską! Tego dnia będzie można również wykonać lub wykupić na inny termin – zabiegi laserem MonaLisa!

Czytaj więcej

Recesja dziąseł – SKUTECZNE niechirurgiczne metody leczenia

RECESJA DZIĄSEŁ – SKUTECZNE niechirurgiczne metody leczenia!
Fibryna bogotapłytkowa – I-PRF w stomatologii. Zauważasz nadwrażliwość zębów, widoczne obniżenie linii dziąseł, odsłonięte szyjki, zaczerwienienie dziąseł i częste stany zapalne?

Czytaj więcej

25 PAŹDZIERNIKA – DZIEŃ OTWARTY NICI LIFTINGUJĄCYCH

Ogłaszamy kolejny casting! Liftingujemy i rewitalizujemy najlepszymi nićmi Aptos! Zapisz się a zapłacisz tylko za produkty!

Czytaj więcej

24 WRZEŚNIA- DZIEŃ NAJSKUTECZNIEJSZEJ DEPILACJI LASEROWEJ

Zapraszamy na pierwszą serię depilacji – najlepszym na rynku laserem diodowym Vectus!

Czytaj więcej

Produkty marki JUVÉDERM® – wypełnianie, wolumetria i wygładzanie

Produkty marki JUVÉDERM®, to pierwszoligowe produkty wykorzystywane w zabiegach z sektora medycyny estetycznej.

Czytaj więcej