fbpx

Chirurgia Estetyczna Poznań

Instagram

Lekarze i specjaliści

 

Medycyna Estetyczna

Specjalista Chirurgii Ogólnej, Lekarz medycyny estetycznej

Specjalista chirurgii ogólnej, lekarz medycyny estetycznej. Ukończyła Akademię Medyczną im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Staże zagraniczne odbywała w Queen Elizabeth Hospital w Londynie, oraz w Kundiawa General Hospital w Papui i Nowej Gwinei.

Dermatolog i wenerolog, Lekarz medycyny estetycznej

Specjalista dermatolog i wenerolog, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej (Absolwentka 3-letniej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej , lekarz stomatolog

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe z Medycyny Estetycznej. Zabiegowe wykształcenie oraz fascynacja pięknem ludzkiego ciała sprawiają, że pani doktor zapewnia swoim pacjentom lekarską precyzję i naturalne efekty.

Lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Poznańskiego Uniwersytetu Medycznego na Wydziale angielsko-języcznym. W pełni akredytowany lekarz w Polsce, Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii. Oprócz pracy w Medycynie Estetycznej odbywa rezydenture w Katedrze i Klinice Chirurgii Głowy, Szyi i Onkologii Laryngologicznej w Poznaniu.

Ginekologia Estetyczna

Specjalista ginekologii i położnictwa

Specjalista w Ginekologii i Położnictwie z długoletnim stażem szpitalnym i ambulatoryjnym. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. W klinice Chirurgii Estetycznej Pan doktor wykonuje również zabiegi z zakresu GINEKOLOGII ESTETYCZNEJ za pomocą lasera MONA LISA TOUCH m.in.: laserowa rewitalizacja pochwy, laserowe leczenie nietrzymania moczu.

Specjalista Położnictwa i Ginekologii

Lekarz specjalista ginekolog – położnik, nauczyciel akademicki, autor i współautor kilkudziesięciu publikacji. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. W naszej Klinice Pani doktor wykonuje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej takie jak laseroterapia i zabiegi operacyjne: labioplastyka, hymenoplastyka, hymenotomia, perineoplastyka, waginoplastyka.

Chirurgia Plastyczna

Specjalista Chirurg Okulista

Lekarz specjalista chorób oczu z dużym wieloletnim doświadczeniem w zakresie chirurgii oka. Doświadczenie w zakresie okulistyki zdobyła w poznańskim szpitalu im. J. Strusia gdzie przez 15 lat pełniła obowiązki z-cy ordynatora. Specjalizuje się w diagnostyce, leczeniu zachowawczym i operacyjnym. Ma na swoim koncie tysiące przeprowadzonych operacji

Dermatologia

Dermatolog i wenerolog, Lekarz medycyny estetycznej

Specjalista dermatolog i wenerolog, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej (Absolwentka 3-letniej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie

Dermatolog i Wenerolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.  Aktualnie pracuje Katedrze i Klinice Dermatologii Uniwersytetu Medycznego im.Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. 

Zabiegi: GENEO, MAXIMUS, DRENAŻ LIMFATYCZNY

specjalista Maximus i Vagheggi

ZWRACAMY SIĘ DO PAŃSTWA Z PROŚBĄ O

PRZEKŁADANIE
UMÓWIONYCH NA NAJBLIŻSZE DNI WIZYT,
JEŚLI NIE SĄ ONE KONIECZNE.

PROSIMY O KONTAKT OD PN-PT

CHIRURGIA POZNAŃSKA (PARTER)
TEL. 61 656 66 91

TEL. 61 656 66 92

CHIRURGIA ESTETYCZNA (PIĘTRO)
TEL. 61 656 66 92

UWAGA : ZMIANA GODZIN PRACY REJESTRACJI

Rejestracja będzie czynna do odwołania od Pon do Pt w godzinach 9-15