fbpx

Chirurgia Estetyczna Poznań

Lekarze i specjaliści

Zabiegi na ciało

Medycyna Estetyczna

Specjalista Chirurgii Ogólnej, Lekarz medycyny estetycznej

lek. med. Magdalena Górna, jest specjalistą Chirurgii Ogólnej, ukończyła Akademię Medyczną im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Lekarz medycyny estetycznej

lek. med. Agnieszka Walczak – Cieślikowska, to nasz lekarz z dziedziny Anti-Aging. Regularnie bierze udział w kongresach i szkoleniach, jednocześnie odbywając szkolenie z onkologii klinicznej.

Dermatolog i wenerolog, Lekarz medycyny estetycznej

dr n.med. Magdalena Jałowska, nasz nadworny specjalista dermatolog i wenerolog. Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej.

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej , lekarz stomatolog
Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe z Medycyny Estetycznej. Zabiegowe wykształcenie oraz fascynacja pięknem ludzkiego ciała sprawiają, że pani doktor zapewnia swoim pacjentom lekarską precyzję i naturalne efekty.

Ginekologia Estetyczna

Specjalista ginekologii i położnictwa

Specjalista w Ginekologii i Położnictwie z długoletnim stażem szpitalnym i ambulatoryjnym. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. 

W klinice Chirurgii Estetycznej Pan doktor wykonuje również zabiegi z zakresu GINEKOLOGII ESTETYCZNEJ za pomocą lasera MONA LISA TOUCH m.in.:

  • laserowa rewitalizacja pochwy 
  • laserowe leczenie nietrzymania moczu 
Specjalista Położnictwa i Ginekologii

Lekarz specjalista ginekolog – położnik, nauczyciel akademicki, autor i współautor kilkudziesięciu publikacji. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. W naszej Klinice Pani doktor wykonuje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej takie jak : 

  • labioplastyka
  • hymenoplastyka
  • hymenotomia 
  • perineoplastyka
  • waginoplastyka

Chirurgia Plastyczna

Specjalista Chirurg Okulista

Lekarz specjalista chorób oczu z dużym wieloletnim doświadczeniem w zakresie chirurgii oka. Doświadczenie w zakresie okulistyki zdobyła w poznańskim szpitalu im. J. Strusia gdzie przez 15 lat pełniła obowiązki z-cy ordynatora. Specjalizuje się w diagnostyce, leczeniu zachowawczym i operacyjnym. Ma na swoim koncie tysiące przeprowadzonych operacji

Dermatologia

Dermatolog i wenerolog, Lekarz medycyny estetycznej

dr n.med. Magdalena Jałowska, nasz nadworny specjalista dermatolog i wenerolog. Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej.

Dermatolog i Wenerolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.  Aktualnie pracuje Katedrze i Klinice Dermatologii Uniwersytetu Medycznego im.Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.