Chirurgia Estetyczna Poznań

Instagram

O klinice

Świat medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej rozwija się bardzo dynamicznie. Odpowiadając wyzwaniom, jakie stawia konkurencyjny rynek, postawiliśmy na wieloletnie doświadczenie, zaufanie i rzetelność, otwierając nowe skrzydło w Naszej Klinice.  Nasze podejście pozwala nam od ponad 20 lat świadczyć najwyższej jakości usługi z różnych dziedzin medycyny. Tym razem zapraszamy Państwa do skorzystania z konsultacji Naszych specjalistów – lekarzy medycyny estetycznej.

Dla nas wiek to kwestia wyboru!

Kilka słów o Chirurgi Estetycznej

Dlaczego Chirurgia Estetyczna ?! 

Dla nas pojęcie chirurgii oznacza precyzję, dokładność, rzetelność co daje naszym Pacjentom poczucie bezpieczeństwa i komfortu podczas wykonywanych zabiegów z zakresy medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

Medycyna estetyczna lub inaczej chirurgia estetyczna jak nazywają ją w USA, Kanadzie i Wielkiej Brytanii to nieinwazyjne zabiegi poprawiające urodę i maskujące metrykę.

Dlatego nasz zespół, który zajmuje się medycyną estetyczną składa się z lekarzy specjalistów z m.in. takich dziedzin jak chirurgia, dermatologia, ginekologia, okulistyka czy stomatologia.

Drugim nieodłącznym elementem naszego podejścia jest postawienie na wysokiej jakości produkty, a także na ciągłym podnoszeniu kwalifikacji naszych lekarzy.

W naszej klinice oferujemy szeroki wachlarz usług dedykowanych Twojemu zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Możesz u nas skorzystać z profesjonalnych zabiegów na ciało, realizowanych z użyciem specjalistycznego sprzętu medycznego. Polecamy także masaże liftingująco-relaksujące, które pozwolą Ci się zrelaksować i odprężyć po ciężkim dniu.

Dla osób potrzebujących terapii leczniczych przygotowaliśmy ofertę zabiegów takich jak suche igłowanie czy masaże lecznicze, które mogą przynieść ulgę w wielu dolegliwościach.

Zdjęcia budynku zewnętrzne

Zdjęcia gabinetów

Zdjęcia sali i sprzętu

Kontakt

Chirurgia Poznańska R.R.P.D.
Czerniga Spółka Jawna

ul. Druskienicka 17
60-476 Poznań
tel. 616566692, 692257900

kontakt@chirurgiapoznanska.pl
www.chirurgiaestetycznapoznan.pl
www.chirurgiapoznanska.pl

Kontakt