Chirurgia Estetyczna Poznań

Instagram

MASAŻE RELAKSACYJNE ORAZ LECZNICZE

 

GABINET MASAŻU BETTER DAY:

 

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Ukończyłam studia magisterskie z fizjoterapii, jestem również dyplomowanym dietetykiem. W mojej ofercie znajdują się masaże oraz zabiegi, które indywidualnie dopasowuje pod potrzeby Klienta. Specjalizuję się w masażach leczniczych kręgosłupa oraz liftingujących twarzy. Podczas masażu poszczególnych partii ciała, używam technik terapii manualnej, punktów spustowych oraz suchego igłowania, aby uzyskać oczekiwany efekt.

 

MASAŻ LECZNICZY KRĘGOSŁUPA Z PUNKTAMI SPUSTOWYMI

Głęboki masaż mięśniowo-powięziowy punktów spustowych, wykonywany z większą intensywnością, który doskonale rozluźnia oraz zmniejsza dolegliwości bólowe. Masaż zalecany jest szczególnie dla osób które cierpią na mięśniowo-powięziowe punkty spustowe, które wywołują wzmożone napięcie oraz uczucie sztywności. 

SUCHE IGŁOWANIE

Uzupełnienie masażu leczniczego, wspomaga i przyspiesza proces regeneracji i rozluźnienia tkanek. Idealnie nadaje się dla osób mocno pospinanych z uczuciem sztywności lub bólu.

MASAŻ KOBIDO

Manualny, intensywny zabieg oddziałujący na głębokie warstwy skóry, nazywany “liftingiem bez skalpela”. Ten japoński masaż składa się z trzech etapów – rozluźnienia, drenowania oraz liftingu. Wykonywany jest początkowo delikatnymi ruchami, który stopniowo przechodzi w bardziej intensywne techniki masażu Kobido,

Zabieg ten ma niezwykłe działanie odmładzające, głęboko wygładzające, liftingujące a także odprężające mięśnie twarzy.

MASAŻ LIFTINGUJĄCY TWARZY:

Intensywny zabieg konturujący i podkreślający owal twarzy. Rozluźnia mięśnie, wygładza zmarszczki mimiczne oraz daje efekt ujędrnionej i napiętej skóry.

ZABIEGI NA TWARZ:

Doskonała kombinacja odmładzająco-nawilżająca, która składa się z masażu liftingującego lub Kobido, wzbogacony o dodatkową pielęgnację w postaci peelingu, maski nawilżająco – ujędrniającą oraz płatki pod oczy z kwasem hialuronowym. Doskonale odżywi nawet bardzo przesuszoną skórę.

MASAŻ RELAKSACYJNY CAŁEGO CIAŁA

Relaks dla zmęczonych lub zestresowanych osób! Delikatny masaż w otoczeniu ciepłego blasku świec oraz nastrojowej, relaksacyjnej muzyce, zmniejszy poziom stresu oraz odpręży i rozluźni całe ciało. Na życzenie, możemy dodać elementy masażu leczniczego.

MASAŻ RELAKSACYJNY CAŁEGO CIAŁA Z UŻYCIEM AROMATYCZNEJ ŚWIECY

Masaż świecą świetnie wpływa na skórę, która pod wpływem aromatycznego olejku staje się gładka, nawilżona i delikatna w dotyku.

MASAŻ SPORTOWY

Intensywny masaż pleców oraz mięśni kończyn dolnych. Wykonywany jest w seriach oraz szczególnie polecany dla osób aktywnych, intensywnie trenujących, podatnych na przeciążenia oraz przemęczenia. Masaż ten odbudowuje nadwyrężone podczas treningu mięśnie, minimalizując ryzyko przyszłego naciągnięcia i naderwania mięśni i stawów.

MASAŻ ODCHUDZAJĄCY/ UJĘDRNIAJĄCY

Manualna metoda modelowania sylwetki, rozbija oraz rozdrabnia podskórną tkankę tłuszczową, wpływa na lepszy przepływ krwi i limfy w organizmie, ma zbawienny wpływ na jakość skory, ujędrnia, oraz zmniejsza cellulit. Zalecamy kilka regularnych sesji takiego masażu dla najbardziej satysfakcjonujących efektów.

MASAŻ DRENUJĄCY

Idealny dla osób z tendencją do gromadzenia wody, które czują się opuchnięte. Pomaga pozbyć się toksyn oraz nagromadzonego nadmiaru wody w organizmie, wygładza cellulit i poprawia metabolizm. 

UMÓW SIĘ

Aby umówić się na zabieg, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 663 404 115

Zabiegi i ceny

Masaż liftingujący twarzy
30min / 110zł
Masaż Kobido
50min / 140zł
Zabiegi na twarz
35min / 150zł
Masaż relaksacyjny całego ciała
1h 15 min / 180 zł
Masaż relaksacyjny całego ciała z użyciem aromatycznej świecy
1h 15 min / 200 zł
Masaż leczniczy kręgosłupa z punktami spustowymi
45 min / 100 zł
Masaż sportowy
35min / 150zł
Masaż odchudzający / ujędrniający
35min / 150zł
Masaż drenujący
35min / 100zł
Suche igłowanie + masaż leczniczy
130 - 150zł
Zobacz cennik