Chirurgia Estetyczna Poznań

Instagram

Zabiegi łączone – wypełnienie i odżywienie

ZABIEG TYPU LIFT BOOSTER – POŁĄCZENIE PREPARATU ODŻYWCZO- NAWILŻAJĄCEGO z PREPARATEM LIFTINGUJĄCO – NAWILŻAJĄCYM

Zabiegi typu Lift Boostery to kompleksowe podejście do dbania o cerę, łączące w jednym zabiegu dwa silnie działające preparaty. Ich połączenie, niezależnie od wieku, zapewnia głębokie nawilżenie, ujędrnienie i widoczne odmłodzenie skóry.

Innowacyjność tego zabiegu oparta jest na dwóch głównych składnikach:

  • kwas hialuronowy i 53 substancje odżywcze, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania skóry – witaminy, antyoksydanty, aminokwasy, minerały, a także koenzym, które działają nawilżająco, wygładzająco, rozświetlają skórę i nadają jej promienny wygląd.
  • kwas hialuronowy połączony z chlorowodorkiem lidokainy i buforem fosforanowym, dzięki czemu uzyskujemy efekt liftingu jednocześnie głęboko nawilżając skórę.

EFEKTY:

Zabieg typu Lift Booster, gwarantuje wielopoziomowe nawilżenie skóry we wszystkich warstwach co wpływa na znaczącą odbudowę struktury skóry oraz poprawia jej gęstość.

Już jeden zabieg wystarczy aby zobaczyć wyraźne wygładzenie zmarszczek, ujędrnienie i efekt rozświetlonej i promiennej skóry. Dodatkowo wpływa on nie tylko na obecny wygląd ale i na przyszły stan cery – chroni przed wolnymi rodnikami oraz przedłuża młody wygląd przez regenerację i odnowę skóry wymagającej.

PRZEBIEG ZABIEGU

Pierwszym krokiem jest wywiad i ocena kondycji skóry, przeprowadzane przez lekarza. Na tej podstawie tworzony jest plan oraz indywidualnie dopasowane składniki zabiegu.

Następnie, dla osób bardzo wrażliwych aplikowany jest krem znieczulający. Sam zabieg nie jest natomiast bolesny. Czas trwania zabiegu to około 20 minut.

W tym czasie, lekarz podaje preparat w wyznaczone partie twarzy za pomocą iniekcji. Efekty trwają do kilku tygodni – po tym czasie, dla najlepszych rezultatów zalecamy powtórzyć zabieg.

ZALECENIA PO ZABIEGU

Lift Booster to zabieg niechirurgiczny, natomiast zalecamy unikanie sauny, solarium i słońca przez kilka dni po zabiegu oraz dużych różnic temperatur.

Po zabiegu, w zależności od wrażliwości skóry, mogą pojawić się delikatne siniaki oraz obrzęk w miejscach nakłucia. Utrzymują się 3 do 6 dni po zabiegu i są naturalną
konsekwencją zabiegów polegających na przerwaniu ciągłości naskórka.

PRZECIWSKAZANIA

Do przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu należą:

  • ciąża
  • alergia
  • niewyrównana cukrzyca
  • stan zapalny skóry
  • opryszczka
  • przyjmowanie leków obniżających krzepliwość
  • choroba nowotworowa.

 

Zabiegi i ceny

Zobacz cennik