fbpx

Chirurgia Estetyczna Poznań

Instagram

Osocze bogatopłytkowe

ZABIEGI z zastosowaniem OSOCZA BOGATOPŁYTKOWEGO

to NATURALNA BIOSTYMULACJA 

Najbardziej popularny zabieg odmładzający!

 

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE PRP

Zabieg ten polega na ostrzykiwaniu skóry osoczem bogatopłytkowym, które otrzymywane jest z krwi pacjenta, podane śródskórnie.

Osocze wstrzyknięte do tkanki Pacjenta szybko uwalnia duże stężenia czynników wzrostu, które inicjują i podtrzymują procesy regeneracji i odbudowy tkanek, jako naturalne działanie organizmu.

WAMPIRZY LIFTING (osocze bogatopłytkowe + mikronakłuwanie)

Zabieg ten polega na pobraniu osocza bogatopłytkowego, które otrzymywane jest z krwi pacjenta, a następnie podawane w miejsce poddawane zabiegowi za pomocą mikronakłuwania.

FIBRYNA BOGATOPŁTKOWA I-PRF

To koncentrat płytkowy nowej generacji w postaci trójwymiarowej struktury.

 

EFEKT

Preparat podawany podczas iniekcji zawiera substancje takie jak czynnik wzrostu, który stymuluje organizm do aktywacji procesów naprawczych. Następuje wtedy zwiększona produkcja nowych komórek naskórka i kolagenu oraz aktywacja mikrokrążenia skórnego. Efektem tych procesów jest regeneracja skóry, poprawa jej odżywienia, kolorytu a co za tym idzie znaczne odmłodzenie.

WSKAZANIA

Zabieg ten jest skierowany do osób chcących zrewitalizować skórę twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, skóry głowy. Jest to również idealnie rozwiązanie problemu drobnych zmarszczek. Iniekcje osoczem bogato płytkowym stosuje się również w celu regeneracji skóry po zabiegach chirurgii plastycznej i zabiegach dermatologicznych.

PRZECIWWSKAZANIA

Do głównych przeciwwskazań należy zaliczyć ciążę, okres karmienia piersią, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, choroby nowotworowe, wszelkie ostre stany zapalne, nieuregulowane choroby, choroby autoimmunologiczne, choroby tkanki łącznej.

DZIAŁANIE I BEZPIECZEŃSTWO ZABIEGU

Ze względu na to, iż osocze używane do zabiegu jest pozyskiwane z krwi pacjenta, nie ma ryzyka wystąpienia reakcji immunologicznych i alergicznych. Po prawidłowo wykonanym zabiegu mogą być widoczne jedynie ślady po nakłuciach oraz drobne zasinienia, które zanikają w ciągu doby po zabiegu.

CO SIĘ DZIEJE PODCZAS ZABIEGU

Na początku lekarz oczyszcza okolice która będzie poddana zabiegowi oraz nakłada znieczulenie w postaci kremu. Po wykonaniu tych czynności pobiera się niewielką ilość krwi z której odwirowuje się osocze. Preparat jest gotowy do użycia po zagęszczeniu i dodaniu specjalnego odczynnika. Tak przygotowane osocze bogato płytkowe można podać wykorzystując techniki mezoterapii igłowej, za pomocą dermapenu lub liniowo wzdłuż zmarszczek.

WYMAGANE BADANIA/ ZALECENIA PRZED ZABIEGIEM

Zabieg poprzedzony jest szczegółowym wywiadem w celu wyeliminowania przeciwwskazań.

ZALECENIA PO ZABIEGU

Bezpośrednio po zabiegu nie należy myć skóry ani nakładać makijażu. Powinno się również szczególnie dbać higienę miejsc, w których były wykonywane nakłucia. Zaleca się stosowanie kremu z wysokim filtrem do 14 dni po zabiegu.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

od 15 do 60 minut

OKOLICE CIAŁA KTÓRE MOGĄ BYĆ OBJĘTE ZABIEGIEM

  • szyja
  • dekolt
  • dłonie
  • skóra głowy (także przy łysieniu typu męskiego)
  • twarz ( policzki, fałdy nosowo-wargowe, kurze łapki, cienie pod oczami, usta, podbródek, blizny po trądziku)

Zabiegi i ceny

regeneracja osoczem bogatopłytkowym (1 probówka)
800 zł
regeneracja osoczem bogatopłytkowym (2 probówki)
1000 zł
łysienie typu męskiego
od 800 zł
lifting wampirzy
od 800 zł
twarz, szyja/dekolt
od 800 zł
twarz, szyja, dekolt
1300 zł
fibryna bogatopłytkowa - 1 dawka
600 zł
fibryna bogatopłytkowa - 2 dawki
1100 zł
osocze + fibryna bogatopłytkowa
1200 zł
Ceny ustalane po konsultacji z lekarzem. Zobacz cennik